13 Minuten

Sarah Pinborough |

13 minuten van Sarah Pinborough ‘Was ze maar doodgegaan.’ Ik was dertien minuten dood. _x000D_ Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal. _x000D_ Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel?_x000D_ 13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars._x000D_ ‘Dit boek is een echte pageturner. Het is een mix van Pretty Little Liars en Only Ever Yours. Lezen dus. Je zult niet teleurgesteld worden.’ The Guardian_x000D_ ‘De donkere wereld van de middelbare school die in dit boek opgeroepen wordt, met onbeduidend verraad, terloopse wreedheid en giftige vriendschappen, is pijnlijk accuraat.’ The Telegraph_x000D_ ‘Een ingewikkeld uitgezet, snel misdaadverhaal. Mean Girls meets De verborgen geschiedenis voor de Instagram-generatie.’ The Times

Ben je benieuwd welke young adult en new adult er nog meer zijn? Neem een kijkje in onze boekencatalogus

Taal: Nederlands
Bindwijze: Hardcover
Verschijningsdatum: 5/22/2017
Auteur: Sarah Pinborough |
ISBN: 9789000355709
Genre: Young adult | Contemporary | Spanning

Reviews

1 beoordeling voor 13 Minuten

  1. Natasja Storm

    Erg goed boek!

Een beoordeling toevoegen

Join us

Get your account today

Bestel vandaag jouw eerste journalbox!

Young adults is stelt onwijstoffe boekenboxen samen en is nu ook begonnen met de eerste journalbox. Deze box kun je bestellen in onze shop. Je kunt de reading journal ook los verkopen.